יוצרים ערים חכמות בישראל - מידע ודאטה בקבלת החלטות

החזון של מכללת בר-אוריין היא להעצים אנשים ועובדים בארגונים בפרקטיקות מקצועיות מתקדמות כדי לנצל את הידע שלהם, המידע והדאטה ולהפוך אותם לארגונים חדשניים המקבלים החלטות מבוססות מידע, היינו, ארגונים Data Driven . יתרה מזו לסייע לארגונים להשיג תוצאות מעל הממוצע, תוצאות עסקיות, חברתיות, אישיות ברמה מקומית וגלובלית.

פיתוח ההכשרות מבוסס על מחקר בשוק העבודה העתיד, מיומנויות עבודה מתקדמות וחדשניות. ההכשרות אינן מסתיימות עם סיום הלימודים בקורס או סדנה, אלא רבים מהבוגרים, אנו מלווים אותם במהלך הקריירה.

בר-אוריין השמות היא המחלקה המסייעת לבוגרים ולאנשי מקצוע למצוא את המשרה החדשה.

אנחנו שואפים לפתוח הזדמנויות עבור אנשים שרוצים להתקדם ולהצליח בקריירה שלהם. למצוא את העבודה המתאימה ביותר, לסייע בהסתגלות לעבודה וגם להיות קהילה מקצועית שעוטפת אתכם במהלך העבודה.

תפקידו של היועצים המקצועיים שלנו לנווט את מחפש העבודה למשרה המתאימה לו ביותר לפי הכישורים שלו, הרצונות, סגנון החיים, מקום המגורים וכמובן, לפי הרקע המקצועי (ההכשרות והניסיון המקצועי).

ההתמקדות שלנו היא בליווי אנשי מקצוע לתפקידים בהם נדרש לעבוד עם מידע ודאטה וטכנולוגיות מידע לחברות הייטק, משרדי ממשלה, רשויות מקומיות, עסקים קטנים וגם עמותות.

במסגרת מכללת בר-אוריין ניתן להירשם לסדנאות שבהן לומדים סימולציה כיצד להתראיין, לנהל משא ומתן על שכר ולעמוד על הצרכים מנקודת מבט של העובדים.

יועצים מקצועיים: 

מנהלת תחום השמות: ד"ר ענת קלומל-צוייג 

דן סולומון, יועץ ארגוני, מומחה בכתיבת נהלים ופיתוח ארגוני.

ד"ר אמיר ברנע, מומחה לנגישות, יועץ לעבודה של אנשים עם צרכים מיוחדים.

טלי גנץ וייסמן, מנהלת פרויקטים גדולים, יועצת לארגונים בעבודה עם אנשים עם צרכים מיוחדים.

עו"ד איריס אלמוג, מומחית בדיני עבודה, עורכת דין מהמובילות בארץ בתחום דיני עבודה.

 

 

מסלולי הכשרה מתקדמים

מאמרים נוספים: