יוצרים ערים חכמות בישראל - מידע ודאטה בקבלת החלטות

בשלושת הימים הבאים מתקיים בברצלונה הכנס הגדול ל"ערים חכמות" בו מתארחים כ – 25 אלף איש מ – 600 ערים בעולם. הכנס מתקיים במרכז הכנסים Fira Barcelona והוא כולל 400 דוברים בפאנלים מכל העולם, 50 אירועים קשורים, כאשר בתערוכה המרכזית של הכנס יציגו 590 חברות מוצרים, אפליקציות ורעיונות טכנולוגיים חדשניים בתחומי העיר החכמה והעיר העתידית. תערוכה זו היא במה להצגת פתרונות חדשניים ומתקדמים בתחומי ניהול, אנרגיה, מים, תחבורה, קיימות, חירום וביטחון ותחומים רלוונטיים נוספים.

כנס זה הינו הזדמנות עבור המומחים לגלות כיצד לשתף פעולה בפיתוח של הערים. בפאנלים דנים כיצד ערים מחוללות שינוי מניהול עיר בצורה הקונבנציונאלית לניהול עיר בצורה חכמה.

סיסמת האירוע, "ערים בשביל האזרחים", מבטאת את הקו הכללי של המציגים בכנס, לפיו עיר חכמה נועדה להנגיש את המידע והשירותים לאזרחים על ידי שיתוף וניצול של התשתיות העירוניות.

הגידול הרב בתהליכי העיור בעולם, השינויים החברתיים, ההתפתחויות האקולוגיות ופיתוחים הכלכליים הובילו לאתגרים חדשים העומדים בפני הערים והאזרחים שלהם. מכיוון שכך, כנס זה מהווה פלטפורמה של מפגש בין מומחים כדי לדון על פיתוח עירוני עתידי. SMEWC הוא האירוע המרכזי הגלובלי כדי לתמוך בפיתוח של ערים ומרכז מגוון נרחב של נציגים ומבקרים מכל רחבי העולם כדי ליצור סינרגיה, לחלוק ידע ולעורר קריאה לפעולה.

ההתקדמות הטכנולוגית הגדולה באה לידי ביטוי בכנס שכן הוא מספק הזדמנויות חדשות עבור ערים חכמות של העתיד.

תערוכה של עיר

אם אתם מעוניינים לחפש מידע על הכנס תשתמשו בהאשטג #SCEWC16  האשטאגים הקשורים הבולטים הם  

כנס ברצלונה 2016

האשטג כנס ברצלונה

מסלולי הכשרה מתקדמים

מאמרים נוספים: