יוצרים ערים חכמות בישראל - מידע ודאטה בקבלת החלטות

אנו מזמינים חברות המספקות פתרונות טכנולוגיים לרשויות מקומיות לפרסם בפורטל "יוצרים ערים חכמות בישראל"

פורטל זה מאגד את כל חידושים והמגמות בארץ ובעולם ליצירה וניהול ערים חכמות. הפורטל נועד לסייע לרשויות המקומיות לאתר את הפתרון המתאים, כאשר הן נחשפות למגוון טכנולוגיות והזדמנויות. מספר היישומים גדל באופן מהיר, והאיתור של הפתרון ברשת האינטרנט אינו פשוט, מכוון שהמשגות בתחום משתנות ועדיין נבנות. למשל, מושג "האינטרנט של הדברים" (IOT – Internet of Things) בעברית על ידי האקדמיה ללשון עברית המונח הוא "מרשתת הדברים" הוא רשת של חפצים פיזיים או "דברים" המקושרים האחד לשני על ידי חיישנים המאפשרים תקשורת מתקדמת והחלפת מידע. מושג זה כולל בתוכו מגוון עצום של מוצרים.

לפיכך, מאגר המידע  Smart City Israel מהווה זירה למוצרים /שירותים המותאמים לרשויות מקומיות שדרכה אפשר להגיע אל החברה היצרנית או המשווקת את המוצר.
הפורטל מנוהל על ידי ד"ר ענת קלומל-צוייג, מומחית למידענות, מודיעין עסקי תחרותי ופיתוח ידע ומובילת דיעה בתחום ערים חכמות. ד"ר ענת קלומל-צוייג חברת מועצת העיר כפר סבא מטעם סיעת תפו"ח ודירקטור החברה הכלכלית בע"מ כפ"ס ודירקטור החברה לתרבות ופנאי בע"מ ועמית אדלר, יועץ עסקי אסטרטגי מומחה בייעוץ מודלים עסקיים והתאמה של טכנולוגיה.
אנו מציעים לחברות המעוניינות להופיע במאגר מידע Smart City Israel את השירותים הבאים:

  • הופעה במאגר טכנולוגיות ערים חכמות ומשרדים
  • כתיבת תוכן – הטמעת מאמרים יחסי ציבור לחברה על ידי החברה עצמה.
  • הפצת חידושים לרשויות המקומיות בניוזלטר.
  • כתיבת תוכן על ידי מערכת "יוצרים ערים חכמות".    ***למצטרפים בחודש אוגוסט תינתן הנחה של 50% על כתבות תוכן, כתבת תוכן המקשרת בין המוצר לרשויות המקומיות – הכתבה תפורסם בפורטל, ברשתות החברתיות.

המאגר הוא מאגר צומח אשר יאפשר קישוריות חכמה בין החברות העסקיות לבין הגורמים המחליטים ברשויות המקומיות.

מילוי טופס 

מסלולי הכשרה מתקדמים

מאמרים נוספים: