יוצרים ערים חכמות בישראל - מידע ודאטה בקבלת החלטות

מאגרי מידע

רשויות מקומיות מחזיקות כמות אדירה של מידע, ביניהם רישומי תושבים, שיבוצי ילדים למוסדות חינוך, הטבות לתושבים, נתוני תכנון, נתונים על העסקים הפועלים בתוכן, נתוני פניות מוקד ועוד ועוד.פעמים רבות קורה מצב בו יש מאגרי מידע עם חפיפה בין סוגי התוכן והרשומות של המאגר.

האתגרים בשימוש בנתונים שמספקות רשויות מקומיות לא מועטים, אך התועלת של השימוש בהם גדולה, ולכן חשוב לדעת מהם חוקי הרגולציה החלים על מאגרי מידע אלה כדי שלא תתבצע הפרה של חוקי הגנת הפרטיות.הפרה כזאת עלולה לגרור סנקציות משפטיות, מינהליות, פגיעה במוניטין הרשות וביזבוז כספים.

בימים האחרונים אחת מהרשויות המקומיות במרכז הארץ נקנסה על ידי משרד המשפטים בסכום של 10,000 ש"ח בגלל הפרה ופרצה של החוק להגנת הפרטיות.

6 סיבות מצויינות להכיר את חוק הגנת הפרטיות ותקנות GDPR .

  1. אם אתם עובדים בארגון עתיר מידע ודאטה – כדאי שתבדקו אם חוקי הגנת הפרטיות חלים עליכם!
  2. אם אתם רוצים לחזק את הידע המשפטי בנושא תקנות הגנת הפרטיות ולהגן על הארגון או מקום העבודה שלכם – תקבלו כלים רבים וידע פרקטי בנושא.
  3. אם אתם רוצים להסיר ספק – האם מה שיש לי נחשב מאגר מידע? ואיך כן, כיצד ניתן לפטור אותו מחוקי הגנת הפרטיות?
  4. אם אתם רוצים לדעת כיצד מבצעים רישום מאגר מידע חינם בצורה הנכונה ביותר
  5. אם לא ידעתם שגם קובץ אקסל יכול להיחשב מאגר מידע
  6. אם לא ידעתם שניתן לפטור מאגר מחובת אבטחת המידע בתנאים מסויימים.

רוצים לדעת מה רמת הידע שלכם בתחום הגנת הפרטיות?בואו לבדוק את הידע ה*אמיתי* שלכם בוובינר שכולו בנושא הגנת הפרטיות!

ענו על השאלות בשאלון המצורף וקבלו תשובות מפורטות

לרישום לוובינר בנושא חוק הגנת הפרטיות לארגונים ולרשויות מקומיות בקישור

על המרצים:

עו"ד מיכאל גילינסקי, בעל תואר ראשון במשפטים ותארים ראשון ושני במנהל עסקים. מיכאל מרכז את כל הטיפול בכלל ההיבטים הרגולטוריים בתחום דיני הגנת הפרטיות. במסגרת זו, מסייע לאירגונים מסוגים שונים להטמיע תהליכי עבודה ובקרות במטרה לעמוד בהוראות חוק הגנת הפרטיות, זאת בהתאמה לגודל הארגון והיקף פעילותו.

ד"ר ענת קלומל-צוייג, מנכ"לית בר-אוריין ומומחית בתחום המידע והאנליזה של מידע. בשנים 2013-2018 כהנה כחברת מועצת העיר כפר סבא ודירקטורית בחברה הכלכלית כפ"ס ובחברה לתרבות ופנאי כפ"ס. השתתפה בשתי מערכות בחירות מוניציפליות כמועמדת במקומות ריאלים בסיעת תפו"ח בהנהגת עו"ד אהוד יובל לוי. חברת הנהלת איגוד נבחרות הציבור ברשויות המקומיות ופעילה חברתית בעיר כפר סבא.

להרשמה ליחצו פה:https://katzr.net/e24d2b

קהל היעד של הוובינר:

✅מנכ"לים, סמנכ"לים, יועצים עסקיים ומשפטיים, מנהלי מדיה, מנהלי שיווק, מנהלי פרסום, מנהלי משאבי אנוש ותפעול, מבקרי פנים ומנהלי מערכות מידע, יועצים משפטיים, יועצים ארגוניים שרוצים להבין את הרגולציה ולמנות עובדים לתפקיד "ממונה פרטיות" .

✅כל מי שניהול ואיסוף מידע חלק משגרת עבודתו.

✅מומחי מידע, מידענים ועובדים המנהלים את מאגרי המידע בארגון וניהול הידע.

✅ארגונים המחזיקים מאגרי מידע ואינם מודעים לרגולציה ואינם ערוכים לקראתה. לדוגמה, רשויות מקומיות, מועצות מקומיות וגם עסקים קטנים.

מסלולי הכשרה מתקדמים

מאמרים נוספים: